تبلیغات
حسابداری بازرگانی - آدرس سایت های مربوط به حسابداری
پنجشنبه 17 اسفند 1391 :: نویسنده : پوریا عباسی

آدرس سایت های حسابداری

یک سری از سایت های مورد نیاز به رشته شما(حسابداری)که بتوانید مطالب خودتونو پیداکنید....
نامرد باشی اگه.....

http://cpa.blogfa.com/

 وبلاگ حسابداری حرفه‌ای در این‌جا به معرفی و ارائه مطالبی درباره حسابداری و آموزش آن می‌پردازد. در بلاگ اطلاعات و مقالاتی درباره حسابداری، آموزش، معرفی مراکز و سایت‌های مرتبط، آرشیو نوشته‌های قبلی را می‌توان از محتویات این بلاگ نام برد.

 

http://www.sbt.com/

در این سایت با مؤسسه ای آشنا می‌شویم که در امر حسابداری حرفه‌ای بوده و در سایت خود به معرفی روش‌ها و فعالیت‌های خود می‌پردازد. حسابداری، سیستم‌های تولیدی، نقطه سربه‌سر فروش، فروش الکترونیکی، مدیریت فروش،  شرکت‌های واسطه و امکان جستجو در مطالب مندرج در سایت را می‌توان از مطالبی نام برد که در این سایت می‌توان مشاهده کرد.

http://www.mohassel.com/hesab.htm

در این وبلاگ علاقمندان می‌توانند با رشته دانشگاهی حسابداری آشنا شوند. مطالب آموزشی ارائه شده در دوره‌های دانشگاهی حسابداری، اهداف رشته، ماهیت رشته، آینده شغلی و بازار درآمد، وضعیت و امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر، وضعیت کشور و نیاز به حسابدار در جامعه و نکات تکمیلی درباره این رشته را همگی می‌توان در این وبلاگ مشاهده نمود.

http://www.hesabras.org/

سایت حسابرس به فصلنامه تحلیلی  اطلاع‌رسانی پژوهشی سازمان حسابرسی کشور تعلق دارد. اخبار، رویدادهای خبری، خبرهای جامعه حسابداران، خبرهای حسابداری، معرفی مؤسسه، ساختار سازمانی، همکاران، برنامه‌ها، بایگانی، امکان اشتراک پستی و الکترونیکی فصل‌نامه، آخرین شماره حسابرس، سایت‌های مرتبط و امکان جستجو در سایت را می‌توان از عناوین مندرج در این سایت نام برد.

http://audit.org.ir/

این سایت، سایت رسمی‌سازمان حسابرسی کشور می‌باشد. در این سایت به ارائه آخرین دستاوردها و فعالیت‌های این سازمان پرداخته شده است. اخبار، فعالیت‌های سازمان شامل حسابرسی و بازرسی قانونی، خدمات مالی و مشاوره ای، تدوین اصول و ضوابط حسابداری و حسابرسی، آموزش، تحقیقات و انتشارات و هم‌چنین امکانات قرار داده شده برای جستجوی مطالب درون سایت را می‌توان از عناوین مندرج در این سایت نام برد.

http://www.hesaboketab.com/

سایت حساب و کتاب یک مرجع برای حسابداری به زبان فارسی می‌باشد. این سایت، یک سایت غیر انتفاعی برای آموزش و اطلاع‌رسانی در زمینه حسابداری می‌باشد. کارگروهی، کتاب شناسی، مطالب و جزوات، منابع پیشنهادی برای آزمون‌ها، سؤالات آزمون‌ها، اطلاعات و آمار، اخبار دانشجویی، آینه مطبوعات و بانک اطلاعاتی حسابداران ایران را می‌توان از عناوین مطرح شده در این سایت نام برد.

http://www.cpajournal.com/

در این سایت به معرفی یک ژورنال در زمینه حسابداری به نام CPA پرداخته می‌شود. حسابداری، حسابرسی، مدیریت مالی، تجارت، تکنولوژی، مطالب طبقه‌بندی شده، امکانات جستجو و ثبت نام در سایت، معرفی اهداف سایت، آرشیو مجله و مطالب مجله منتشر شده فعلی را می‌توان از عناوین مطرح شده در سایت نام برد.

 

http://aicpa.org/pubs/jofa/joahome.htm

ژورنال ONLINE حسابرسی را می‌توان در این سایت مشاهده کرد. در سایت امکانات جستجو در مطالب فراهم آمده است، هم‌چنین مطالبی درباره حسابداری و حسابرسی، مقالات و شماره‌های پیشین ژورنال را می‌توان در سایت مطالعه نمود. این ژورنال کار خود را از 100 سال پیش تا کنون ادامه داده است. فهرست مطالب شماره اخیر، آرشیو شماره‌های قبلی و اطلاعاتی درباره ژورنال را می‌توان از سایر عناوین مندرج در این سایت نام برد.

http://www.mefa.gov.ir/index.asp

این سایت، سایت رسمی‌وزارت امور اقتصاد و دارایی ایران می‌باشد. در این سایت می‌توان خبرها و رویدادهای اتفاق افتاده در زمینه کاری این وزارت خانه را مشاهده کرد. تاریخچه وزارت خانه، اهداف و وظایف، سیاست‌ها، مسئولین، تحول اداری، معرفی بانک توسعه، خدمات داخلی وزارت خانه، چارت سازمانی، زیر مجموعه‌ها، مؤسسات وابسته، دریافت فرم‌های مورد عمل، مستندسازی روش‌های انجام کار، آگهی‌ها، اخبار اقتصادی، اخبار فناوری اطلاعات، اخبار انتصابات، بخشنامه‌ها، موافقت نامه‌ها، آرشیو، امکانات جستجو در سایت، مالیات مستقیم،  محاسبات عمومی‌، برنامه پنج ساله سوم، سرمایه گذاری، مصوبات، لوایح، معرفی پروژه‌ها، کتابخانه. معرفی Link‌های دیگر را می‌توان از عناوین مندرج در این سایت نام برد.

http://accountancy.blogsky.com/

حسابرسی و روش‌های انجام آن را می‌توان در این وبلاگ مورد مطالعه قرار داد. امکان پرسش و پاسخ در زمینه حسابداری، آرشیو مطالب، Link‌های پیشنهادی، آموزش اصول حسابرسی و حسابداری و مقالاتی در زمینه حسابداری را می‌توان از سایر مطالبی نام برد که در این سایت به چشم می‌خورد.

http://www.iacpas.org/

جامعه حسابداران رسمی‌ایران مبادرت به تأسیس این سایت به منظور اطلاع‌رسانی و معرفی فعالیت‌های خود نموده اند. در این سایت امکان ثبت نام و عضویت برای حسابداران رسمی‌فراهم آمده است، هم‌چنین مطالب آموزشی درباره حسابداری، اخبار و گزارش آخرین رویدادها در زمینه حسابداری و نیز معرفی و توضیحاتی درباره انجمن را می‌توان در این سایت مشاهده نمود.

http://www.iranianica.com/

حسابداران خبره ایران نام انجمنی از حسابداران رسمی‌و کارکشته ایرانی است که در این سایت به معرفی خود و فعالیت‌های انجام گرفته در آن انجمن می‌پردازند. در این سایت به معرفی ماه‌نامه حسابدار که توسط این انجمن منتشر می‌شود پرداخته شده است، هم‌چنین معرفی انجمن و تاریخچه آن، ارکان انجمن، اعضای انجمن، مؤسسات حسابرسی، انتشارات انجمن، آموزش و سمینارهای برپا شده توسط انجمن را می‌توان از عناوین مطرح شده در سایت نام برد.

http://www.accountingresearchmanager.com/

در سایتی که در این‌جا به معرفی آن پرداخته  می‌شود مؤسسه آموزشی و تحقیقاتی CCH به معرفی خود و ارائه مطالبی درباره فعالیت‌هایی که در آن انجام می‌شود می‌پردازد. اهمّ فعالیت‌های سایت درزمینه حسابداری و امور مالیاتی می‌باشد. می‌توان تحقیقات، مقاله‌ها، اخبار، امکانات عضویت در سایت، مرکز آموزش الکترونیک حسابداری و مطالب دیگر در این زمینه را در این سایت مشاهده نمود.

www.aprido.com/accounting.php

استانداردها و قوانین بین‌المللی حاکم بر اصول و روابط حسابداری و حسابرسی را می‌توان در این سایت مشاهده کرد. این سایت به ارائه کلیه اصول و قواعد حاکم بر زیرمجموعه‌های مختلف این علم می‌پردازد.

http://aaahq.org/pubs/acctrev.htm

این سایت به انجمن حسابداری امریکا AAA تعلق دارد. در این سایت ژورنال تخصصی منتشر شده توسط این انجمن معرفی می‌شود که می‌توان از آن برای مطلع شدن از آخرین اخبار و تغییرات درباره حسابداری در جهان بهره برد. هم‌چنین سایت‌هایی در این سایت معرفی  شده اند که می‌توان از آن‌ها نیز برای کسب اطلاعات بیش‌تر در این زمینه استفاده کرد.

http://higher.waldenu.edu/

در این سایت به معرفی دپارتمان حسابداری دانشگاه WALDEN پرداخته می‌شود. برنامه‌های آموزشی، معرفی هیأت علمی‌دانشکده حسابداری و تحقیقات انجام گرفته در دانشکده از عناوین مندرج در سایت می‌باشند.

http://www.accounting.utoledo.edu/

دپارتمان حسابداری دانشگاه Toledo را می‌توان در این سایت مشاهده نمود. آموزش در مؤسسه، برنامه‌های آموزشی، مجله‌های منتشر شده درباره حسابداری، دانشجویان، فارغ التحصیلان، آزمون‌های پیشرفته و Link‌های معرفی شده را می‌توان از عناوین مندرج در سایت نام برد.

www.accountancymagazine.com/

سایتی که در این‌جا به معرفی آن پرداخته می‌شود مربوط به مجله حسابداری به نام Accountancy Magazine می‌باشد. در این سایت می‌توان به مطالب آخرین شماره مجله، آرشیو شماره‌های پیشین، اخبار، مقالات تجاری، گزارش‌های مالی، تمرینات، امور مالیاتی، تکنولوژی، قوانین و برنامه‌ریزی جهانی، Index الفبایی مطالب مجله، امکانات جستجو در سایت، امکان ثبت نام در سایت، Link  به سایت‌های مرتبط، گزارش از بورس جهانی، آموزش روش‌های نوین حسابداری و مطالب آموزشی و تحقیقاتی دسترسی پیدا کرده و از آن‌ها بهره برد.


www.sayancity.com/genrals/hesab.HTM

این سایت به آموزش حسابداری می‌پردازد. اخبار، آموزش گام‌به‌گام حسابداری و معرفی کتاب را می‌توان از عناوین مطرح در سایت نام برد. آموزش‌های ادامه‌دار حسابداری که در سایت آمده است را می‌توان دنبال کرده و از آرشیو آن نیز برای یادگیری بهتر استفاده کرد.

http://www.samansoft.com/intro.htm

در سایتی که در این‌جا به معرفی آن پرداخته می‌شود مربوط به نرم‌افزار حسابداری سامان می‌‌باشد. تعریف سرفصل‌ها، نحوه ثبت سند حسابداری، مدیریت کالا، سیستم فروش، سیستم چک، سیستم خرید، گزارش‌های مالی، دارایی‌های ثابت، سامان وب، حقوق و دستمزد، گزارش‌های کالا، سیستم تولید، لیست قیمت‌ها و تاریخچه و سوابق این نرم‌افزار از عناوین مندرج در این سایت می‌باشند.

http://www.imiifn.org/p1-iframe.htm

در این سایت به معرفی کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی حسابداری پرداخته می‌شود. مشخصات دوره‌ها و عناوین دروسی که در دوره‌ها تدریس می‌شوند را می‌توان در سایت مشاهده کرد.

نوع مطلب : آدرس سایت های مربوط به حسابداری،
برچسب ها :
حسابداری بازرگانی
سوالات.برنامه ها.مطیها و... مربوط به حسابداری فقط در اینجا!!!!!!
درباره وبلاگ

باسلام خدمت شما دوستان گل من پوریا عباسی دانشجوی رشته حسابداری بازرگانی آموزشکده شهید بهشتی هستم واین وبلاگ برای انجام صرف وقت خود در محیط اینترنت استارت شده است . تشکر میکنم از شما دوستان عزیز که این وبلاگ را انتخاب کردید
********************************
درضمن یادآوری میشود که منبع فایل ها ذکر شده است.
********************************
با سپاس فراوان مدیریت وبلاگ : پوریا عباسی

مدیر وبلاگ : پوریا عباسی
موضوعات
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :